وبلاگ

بورس فروشگاه رامیلا www.ramilaa.com

بورس و اصطلاحات رایج به زبان ساده

در یک تقسیم‌بندی ابتدایی و ساده اقتصادی، می‌توان مردم را به دو دسته تقسیم کرد. دسته اول کسانی هستند که پول و سرمایه و پس‌انداز (به هر اندازه‌ای) دارند، اما نمی‌توانند فعالیت اقتصادی انجام دهند. دسته دوم نیز افرادی هستند که توانایی انجام کار اقتصادی دارند، اما به سرمایه برای انجام آن نیازمندند
2
غذای ژاپنی

چرا ژاپنی ها پیر و چاق نمیشوند؟

عادات تغذیه ای ژاپنی ها که باعث تناسب اندام و خوش اندامی آن ها می شود زنان ژاپنی در سراسر جهان به داشتن اندام های مناسب شهرت فراوانی دارند. به نظر می رسد زنان 30 ساله در این کشور تنها 18 سال داشته باشند و در 45 سالگی هم 25 ساله به نظر می رسند.
2
حاج قاسم سلیمانی

نگاهی به زندگی سردار حاج قاسم سلیمانی

سردار سپهبد قاسم سلیمانی قاسم سلیمانی (۱۳۳۵-۱۳۹۸ش) فرمانده سپاه قدس. او در دوران جنگ ایران و عراق فرمانده لشکر ۴۱ ثارالله و از فرماندهان عملیات‌های والفجر هشت، کربلای چهار و کربلای پنج بود. قاسم سلیمانی در سال ۱۳۷۹ش از سوی آیت‌الله خامنه‌ای رهبر جمهوری اسلامی ایران، به فرماندهی سپاه قدس منصوب شد. پس از ظهور داعش در عراق و سوریه، سلیمانی به عنوان فرمانده سپاه قدس با حضور در این مناطق و سازماندهی نیروهای مردمی، به مبارزه با این گروه پرداخت. او در ۱۳ دی ۱۳۹۸ توسط نیروهای امریکایی در بغداد به شهادت رسید.
5
ترک آسان سیگار

آشنایی با کتاب راه آسان ترک سیگار

هدف این کتاب هدایت نمودن شما به این مسیر فکری است که به جای استفاده از روش‌های معمول ترک سیگار که احساس صعود از قله اورست را در شما القا می‌کند و باعث می‌شود که چند هفته‌ای را در حسرت کشیدن یک نخ سیگار سپری کنید و همچنین به افراد سیگاری غبطه بخورید، بی‌درنگ چنان شادی و شعفی در شما بیافریند که گویی از بیماری وحشتناکی شفا یافته‌اید.
1
مد و لباس زنانه

آشنایی با دنیای مد و لباس زنانه

کی از اشتباهات رایج موقع انتخاب مد و لباس زنانه و دخترانه این اسـت کـه فکر کنید زیبایی مدل و لباس برای این کـه آنرا روی تن شـما هم زیبا بنظر برساند، کافی اسـت؛ اما واقعیت چیز دیگری اسـت. مهم ترین اصل برای انتخاب بهترین لباس این اسـت کـه برای شما مناسب باشد به عبارت دیگر به تن شما بیاید. بـه خصوص از نظر فرم بدن. اگر دوست دارید لباس‌هایی بپوشید کـه بـه فرم بدن تان می آیند و زیبایی‌تان را چند برابر می کنند، این مطلب کمکتان خواهد کرد.
0

۹ سبزی خوردن که می‌توانید به راحتی در خانه پرورش دهید

امروزه همه ما درگیر زندگی شهرنشینی شده‌ایم. دیگر مانند قدیم باغچه کوچکی در حیاط خانه وجود ندارد که هر روز با عشق آبیاری باغچه سبز از خواب بیدار شویم. دیگر خبری از عطر سبزیجات تازه در حیاط خانه نیست. درست است که از نعمت حیاط و باغ در خانه‌هایمان محروم شده‌ایم ولی کاشت سبزی در آپارتمان هم ممکن است. در آپارتمان هم می‌توانید باغچه کوچکی بسازید و گیاهانی مثل سبزی خوردن را پرورش دهید. برای کاشت سبزی در خانه کافی است چند گلدان تهیه کنید و بذر سبزی‌های مورد علاقه‌تان را در آنها بکارید. در این مطلب نکاتی را در مورد کاشت سبزیجات در خانه برای شما آماده کرده‌ایم.
0
توزیع دعوتنامه میهمانسرای حضرت رضا(ع) به صورت الکترونیکی

توزیع دعوتنامه میهمانسرای حضرت رضا(ع) به صورت الکترونیکی

در راستای بهره‌مندی عادلانه‌تر و گسترده‌تر زائرین و مجاورین امام رضا (علیه السلام) از مهمانسرای حرم مطهر، آستان قدس رضوی توزیع دعوت‌نامه به صورت الکترونیک را آغاز نموده است. در نظر است که در این طرح هر شخص (با کد ملی یکتای خود) بتواند حداقل یک بار در یک دوره زمانی (مثلا دو یا سه ساله) از غذای متبرک بهره مند گردد.
0

مروری بر مشهورترین گوشی‌های شرکت اوپو

شرکت اوپو فعالیت خود را در سال ۲۰۰۴ با ساخت پلیرهای Blu-ray باکیفیت، آمپلی‌فایرها و هدفون‌ها آغاز کرد. این شرکت بعد از سال‌ها فعالیت، در سال ۲۰۱۲ وارد عرصه‌ی گوشی‌های هوشمند شد؛ زمانی که برندهای زیادی موفق به تثبیت خود در این بازار شده بودند. با این وجود، این شرکت رشد بسیار سریعی را پشت سر گذاشت و در حال حاضر از بزرگ‌ترین شرکت‌های چینی در عرصه‌ی گوشی‌های هوشمند محسوب می‌شود.تاریخچه کوتاه این شرکت، سرشار از اولین‌ها در حوزه‌ی دوربین‌ گوشی‌های هوشمند است.
0
گفتگوی آنلاین واتساپWhatsApp chat
پیگیری سفارش
شگفت انگیز ها